Рейтинг кращих МФО в Україна 2020

Вибираючи сервіс для оформлення кредиту потенційні позичальники часто звертають увагу на рейтинг МФО України. Подібні списки можна знайти на багатьох сайтах, однак виділити серед них самий об’єктивний і чесний, часом буває дуже складно. Ми вирішили допомогти вам з вибором і провели власне дослідження сфери мікрокредитування. Рейтинг МФО України 2020 року, який склали наші фахівці, дозволить вам оформити позику на карту на потрібну суму під низький відсоток.

Представляємо вашій увазі ТОП-10 мікрофінансових компаній, які отримали найбільшу кількість балів за підсумками дослідження.

 1. Moneyveo
 2. Miloan
 3. MyCredit
 4. Dinero
 5. CreditPlus
 6. Ваша Готівочка
 7. Credit7
 8. Качай Гроші
 9. Е-Гроші
 10. Alex Credit

Методологія складання рейтингу МФО України

Ми сформували рейтинг компаній, які максимально відповідають очікуванням позичальників. Найбільше балів отримали організації, які пропонують доступні процентні ставки, зручні способи одержання і погашення кредиту, високий рівень схвалення. За основу при складанні рейтингу мікропозик України були взяті такі показники:

 • процентна ставка;
 • максимальна сума кредиту;
 • процентна ставка при першому кредиті;
 • можливість отримати кредит на карту;
 • можливість пролонгації за умовами позики;
 • швидкість розгляду заявки;
 • ймовірність відмови.

Всі компанії в рейтингу надають можливість оформити перший кредит під 0,01% в день. 

Лідери рейтингу МФО 2020

У трійку лідерів МФО в 2020 році увійшли три компанії. Давайте розберемося на яких умовах вони дозволяють оформити кредит онлайн своїм клієнтам.

Moneyveo

На першому місці в рейтингу опинилася компанія Moneyveo. Вона існує на ринку з 2013 року і користується великою популярністю серед позичальників.

Умови кредитування Манівео прописані на головній сторінці сайту. При першому зверненні можна отримати кредит на суму до 17000 гривень на термін до 30 днів. При оформленні повторного позики людині пропонується вибрати програму Smart (до 22000 грн на 30 днів) або Comfort (до 30000 грн на 18 тижнів) Базовий процентна ставка становить 1,7% в день.

Процедура розгляду заявки в Манівео триває до 10 хвилин. Кредит можна отримати на карту будь-якого банку. Оплачувати займ дозволяється достроково, частинами або в кінці терміну. Протягом 3-х днів після завершення терміну дії договору позичальник може оформити пролонгацію.

Рівень схвалення в Moneyveo становить 97%.

Miloan

Miloan – це надійна фінансова компанія, яка офіційно надає фінансові послуги з 2016 року. Цього разу МФО дісталася друга позиція в рейтингу надійності 2020.

Інформація про умови кредитування доступна на головній сторінці сайту компанії:

 • сума першої позики: від 500 до 12000 гривень;
 • максимальна сума: 15000 гривень;
 • термін: 1-30 днів;
 • пролонгація: 3,7, 15 днів;
 • швидкість оформлення: 5-15 хвилин;
 • вид позики: на карту банку, готівкою.

Отримати кредит в Мілоан можуть студенти, військові, пенсіонери, безробітні, учасники АТО, громадяни з офіційним і неофіційним працевлаштуванням.

MyCredit

MyCredit посіла третє місце в рейтингу МФО. Тут можна оформити позику на суму до 6000 гривень при першому зверненні. Максимальний ліміт для постійних клієнтів – 12000 гривень. Період користування засобами може досягати 64 днів, в залежності від програми. Гроші видаються на карту банку після укладення кредитного договору. У разі виникнення фінансових труднощів MyCredit надає відстрочку на строк від 1 до 30 днів. Мобілізувати кошти можна незалежно від рівня доходів і причини звернення. Майкредіт схвалює 9/10 заявок.

Сподіваємося, наш рейтинг МФО допоможе вам знайти підходящого кредитора і швидше вирішити фінансові проблеми.

Может быть интересно