Що таке цілодобова позика? Це мікрокредит, який можна отримати в будь-який час: навіть пізно ввечері або рано вранці. Більшість мікрофінансових сервісів України працюють в режимі 24/7 і видають своїм клієнтам кредити на карти цілодобово. Це дуже зручно, якщо гроші потрібні терміново. МФО лояльно ставляться до позичальників і дозволяють отримати кредит на карту цілодобово всім громадянам України, незалежно від місця проживання, працевлаштування та рівня доходів.

Сума:
Термін:
Показати більше варіантів

Де можна отримати кредит на карту цілодобово?

Цілодобові онлайн-позики на карту видають мікрокредітной організації. На відміну від банків вони швидко обробляють заявки, пред’являють мінімальні вимоги до клієнтів, видають позики через інтернет без перевірок і довідок.

Особливості роботи МФО є наступними:

  • кредити видаються на невелику суму і короткий термін;
  • відсотки нараховуються кожен день;
  • для нових клієнтів часто проводяться акції, в рамках яких можна отримати безвідсотковий кредит;
  • гроші можуть бути перераховані на карту будь-якого банку;
  • позики видаються без обмежень студентам, громадянам без офіційного місця роботи, пенсіонерам, позичальникам з простроченням;
  • взяти кредит на карту цілодобово можна не виходячи з дому: без поручителів і застави.

Кредитні продукти МФО доступні всім українцям з 18 років. Отримавши гроші на карту, ви зможете швидко вирішити фінансові проблеми, не залучаючи до них своїх друзів і родичів. Тим, хто не може повернути гроші в запланований термін, кредитори пропонують пролонгацію – зручний спосіб продовжити кредит без штрафів і переплати.

Як отримати онлайн кредит на карту цілодобово?

На оформлення позики в онлайн режимі в середньому йде близько 15 хвилин. Щоб отримати онлайн кредит на картку цілодобово, потрібно знайти МФО з найбільш оптимальним для вас пропозицією та подати онлайн-заявку. Для цього потрібно на головному сайті компанії вибрати суму і термін кредиту. Більшість сервісів надають позики на суму до 20000 гривень на термін до 30 днів. Після реєстрації і верифікації банківської карти запит буде відправлений на обробку. Відповідь прийде в СМС і в електронному листі. Після підписання договору про співпрацю гроші відразу будуть перераховані на карту.

Оплатити кредит, отриманий на карту можна цілодобово, перебуваючи в Києві і в інших регіонах України, використовуючи особистий кабінет або різні онлайн-сервіси. Переказ грошей здійснюється миттєво.

Цілодобова позика – це зручний, швидкий і вигідний вид кредиту. Він підходить для вирішення фінансових питань будь-якої складності.


Рейтинг кращих МФО в Україна 2020

Выбирая сервис для оформления кредита потенциальные заемщики часто обращают внимание на рейтинг МФО Украины. Подобные списки можно найти на многих сайтах, однако выделить среди них самый объективный и честный, порой бывает очень сложно. Мы решили помочь вам с выбором и провели собственное исследование сферы микрокредитования. Рейтинг МФО Украины 2020, который составили наши специалисты, позволит вам оформить займ на карту на нужную сумму под низкий процент.

Відмінності між кредитом і розстрочкою

Кредит и рассрочка — преимущества, которыми привыкли пользоваться современные покупатели. Оба предложения позволяют осуществить покупку товара, за которую можно заплатить позже. Мы вам расскажем, чем отличается рассрочка и кредит, а также выделим основные “плюсы” и “минусы” данных услуг.

Як перевірити себе в реєстрі боржників?

Проверка информации в реестре должников может потребоваться при выезде за границу или во время оформления займа. Мы расскажем, как можно быстро получить нужные вам данные и какие ограничения могут иметь должники по кредитам 2020 года.