У житті кожної людини може скластися ситуація, що вимагає оформити терміновий кредит на картку без дзвінків і перевірок. Куди звертатися в подібних випадках? У банках процедура оформлення позики зазвичай займає багато часу: для подачі заявки потрібно збирати довідки, особисто відвідувати відділення і стояти в черзі. Якщо все це не для вас і ви хочете взяти кредит на карту без дзвінків і зайвих питань, звертайтеся в мікрофінансові компанії. Вони працюють цілодобово і дозволяють отримати гроші в онлайн-режимі.

Сума:
Термін:
Показати більше варіантів

Кредит на карту без дзвінків: умови

Оформити терміновий кредит на карту без дзвінків і перевірок можна на наступних умовах:

 • сума: від 100 до 20000 гривень
 • термін: від 1 до 60 днів;
 • відсоток для нових клієнтів: 0,01%;
 • ставка для постійних клієнтів: 1-3%;
 • документи: паспорт, ІПН;
 • час оформлення: 5-20 хвилин.

Отримати кредит на картковий рахунок можна без дзвінків 24/7. Для цього не доведеться оформляти довідку про доходи, попереджати родичів, що їм можуть дзвонити для підтвердження інформації про вас. Гроші видаються без перевірки кредитної історії, навіть при наявності прострочень.

Онлайн кредит на карту цілодобово: як оформити?

Щоб оформити терміновий кредит на карту без дзвінків в Україні, потрібно пройти кілька простих етапів:

 • подача заявки: вибір умов на кредитному калькуляторі;
 • створення особистого кабінету: потрібно зареєструватися на сайті і підтвердити згоду на обробку персональних даних;
 • заповнення анкети: необхідно вказати вік, адреса, ІПН, паспортні дані, інформацію про працевлаштування та доходи;
 • прийняття рішення: заявки обробляються автоматичною системою;
 • переказ коштів: гроші можуть бути перераховані на будь-яку банківську карту, оформлену на вас.

Отримати фінансовий кредит можна на побутові витрати, до зарплати, на оплату комунальних послуг, ремонт, відпочинок, організацію весільних заходів. Мета оформлення позики не впливає на рішення кредитора.

При виникненні труднощів під час подачі заявки можна отримати допомогу, зателефонувавши на гарячу лінію або скориставшись онлайн-консультацією.

Відстежувати статус кредиту можна в особистому кабінеті. У ньому буде відображатися сума до погашення і кількість днів, що залишилися до закінчення терміну. Авторизувавшись на сайті також можна оформити пролонгацію і погасити кредит.

Якщо вам потрібен терміновий кредит на карту без дзвінків родичам, поручителів і зайвих перевірок, звертайтеся в МФО. Фінансові компанії пред’являють найбільш лояльні вимоги до позичальників.


Рейтинг кращих МФО в Україна 2020

Выбирая сервис для оформления кредита потенциальные заемщики часто обращают внимание на рейтинг МФО Украины. Подобные списки можно найти на многих сайтах, однако выделить среди них самый объективный и честный, порой бывает очень сложно. Мы решили помочь вам с выбором и провели собственное исследование сферы микрокредитования. Рейтинг МФО Украины 2020, который составили наши специалисты, позволит вам оформить займ на карту на нужную сумму под низкий процент.

Відмінності між кредитом і розстрочкою

Кредит и рассрочка — преимущества, которыми привыкли пользоваться современные покупатели. Оба предложения позволяют осуществить покупку товара, за которую можно заплатить позже. Мы вам расскажем, чем отличается рассрочка и кредит, а также выделим основные “плюсы” и “минусы” данных услуг.

Як перевірити себе в реєстрі боржників?

Проверка информации в реестре должников может потребоваться при выезде за границу или во время оформления займа. Мы расскажем, как можно быстро получить нужные вам данные и какие ограничения могут иметь должники по кредитам 2020 года.